Areál je zcela nový, stále probíhají stavební práce, kolem areálu je stavební suť a další, ale myslím, že toto nebude dokončeno, dokud nebude stavba dokončena. Chci věřit, že vše bude později odstraněno. Nachází se na kopci, takže musíte trochu vyšplhat zpět do kopce)
Pláž přes silnici stojí 3 dolary, jsou i jiné, ale my jsme na ně nešli.
Samotné apartmány odpovídaly fotografii, vše je nové a čisté, je zde vše, co potřebujete pro svůj pobyt. Hosteska byla přátelská a vždy v kontaktu!
V samotném městě je spousta koček a psů, lidi, buďte prosím laskavější, krmte je, o balíček jídla nezchudnete a možná tomu zvířeti zachráníte život...
Všude kolem jsou odpadky, ale to se netýká samotných bytů...to je problém místních obyvatel...ale očividně jim všechno vyhovuje)) i když jako lidé jsou Egypťané velmi přátelští a přátelští) a nemínili jsme hledat zápory, ale v zámoří a je tam nádherně!!!